Η PlexusCore ολοκλήρωσε την ανάπτυξη του ηλεκτρονικού καταστήματος anepisima-shoes. Κύριος στόχος του σχεδιασμού της ιστοσελίδας είναι η ευκολία χρήσης και η εμπειρία του χρήστη (UX) σε εναρμόνιση με την κομψή και εντυπωσιακή εμφάνιση του περιεχομένου. Η ιστοσελίδα ακολουθεί όλες τις προδιαγραφές προσβασιμότητας σύμφωνα με το πρότυπο WCAG 2.0 και είναι εγκεκριμένη για την επιχορήγηση του προγράμματος e-λιανικό.
![Idea](http://plexuscore.com/wp-content/uploads/2021/03/aidea-icn-idea.png)
Digital Marketing
Δημιουργία ενός Digital Marketing Plan με στόχο ένα ισχυρό brand name και την προώθηση των προϊόντων του καταστήματος σε στοχευμένα κανάλια επικοινωνίας
![Mobile-oriented](http://plexuscore.com/wp-content/uploads/2021/03/aidea-icn-mobile.png)
Responsive Web Design
Η ιστοσελίδα προσαρμόζεται ανάλογα με την οθόνη της συσκευής σας, υπολογιστή, tablet ή κινητό προσφέροντας την καλύτερη δυνατή εμπειρία στην περιήγηση
![Globe](http://plexuscore.com/wp-content/uploads/2021/03/aidea-icn-globe.png)
SEO (Search Engine Optimization)
Βελτιστοποίηση του κώδικα και ιδανικό περιεχόμενο με χρήση κατάλληλων keywords για ψηλή κατάταξη στα οργανικά αποτελέσματα των μηχανών αναζήτησης
![](http://plexuscore.com/wp-content/uploads/2022/02/anepisima-shoes.eshop_-300x169.jpg)